Щоб довгоочікуваний відпочинок не був сповнений поганими моментами, до нього слід добре приготуватися. Більш того, цим слід зайнятися передчасно. Покупка полісу страховки є досить важливою частиною усього відпочинку. Для будь-якого відпочиваючого страховий поліс і є тим самим аргументом безпроблемного відпочинку та мінімальних гарантій під час перебування в чужій країні. Практика показує, що це може бути страховий поліс чи будь-який інший варіант. Процес придбання страхового полісу вимагає уважності. У даній статті ми докладніше поговоримо про існуючі типи страхових полісів і що вони здатні надати своїм власникам за кордоном.
Туристичне страхування – важливий атрибут відпочинку
Країни з візовим режимом просто не впускають на свою територію туристів, які не мають оформленого страхового поліса. У країнах, у яких не обов’язкова віза, оформлення страхового поліса не є потрібним. Саме тому більшість туристів не напружуються пошуком страхової компанії та витратою грошей на свою безпеку. Страховий поліс варто завжди мати на озброєнні, адже від даного документа часто залежить, нададуть вам своєчасну допомогу в нещасних випадках на пляжі або під час активного відпочинку.
Які бувають типи туристичного страхового поліса?
- Страхування від невиїзду актуально у ситуації, коли навіть сам туроператор вирішив змінити умови туру, до прикладу, з причини небажаних погодних умов для здійснення перельоту або аварійної ситуації. Страховка убезпечить вас від непередбачених грошових витрат.
- При втраті особистого багажу, страховий поліс надасть можливість отримати виплату повної або визначеної вартості речей, залежно від характеру страховки.
- Медичне страхування є одним із незамінних при поїздках на гірськолижні курорти або країни з екзотичними комахами.
Про якість компанії можна розмірковувати, виходячи з деяких незамінних аспектів:
- Іти в офіс для оформлення зовсім не потрібно, цілодобово доступний сайт компанії.
- Поговорити з менеджером компанії можна по телефону або написавши в месенджері.
- Компанія не старається виплату, якщо страховий випадок настав.
- Незмінно завжди страхуються екстремальні види спорту.
- Максимально вигідна вартість послуг на ринку.
На що варто звернути увагу при отриманні страховки?
У страхових полісах, як правило, відзначаються всі страхові випадки і їх слід першочергово врахувати. До звичної страховки, як правило, включено витрати на екстрену медичну допомогу, можливе оперативне втручання та лікування травм, які були отримані внаслідок нещасного випадку, витрати на транспортування. Спочатку складіть список можливих страхових випадків та включіть їх у свій поліс страхування перед поїздкою. У даному переліку важливо врахувати країну та специфіку свого відпочинку.
Далі надані часті варіанти:
- У пляжному відпочинку рекомендується захиститися від можливості загострення алергії на місцеву їжу або напої.
- Для екстремального відпочинку слід обов'язково вибрати пункт «активний відпочинок», оскільки лікування ушкоджень, отриманих при екстремальних розвагах, буде повною мірою на плечах самого туриста.
- У разі походів у гори слід додати можливі пошуково-рятувальні роботи.
- Хронічні захворювання завжди несуть ризик під час відпочинку, тому їх завжди слід вказувати у страхових випадках.
- Допомога при вагітності.
- Перелік нещасних випадків для любителів алкоголю важливо врахувати у список можливих нещасних випадків, які стали результатом їх «хобі».
- Страхування у разі втрати багажу, документів.
- Несвоєчасне прибуття на відпочинок.
- надання допомоги при зараженні або підозрі на Коронавірус доречно.
За матеріалами: https://agent.insurs.online/